بسته بندی رباتیک

ربات ها توانایی تغییر فرآیندها در پردازش و مدیریت مواد غذایی ، بسته بندی ، پالتیزه کردن و غذا دادن را دارند. با توجه به دلایل اصلی ، سال های اخیر شاهد روبرو شدن با ربات ها در بخش مواد غذایی بوده است.

علاوه بر این ، رباتیک امروزه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از صنایع تبدیل شده است، زیرا با مزیت هایی مانند افزایش بهره وری عملیاتی ، کاهش حرکات مواد و فعالیت خودرو و کاهش در مراحل پیشرفت ، گنجانده شده است.

راه حل های بسته بندی رباتیک برای تولید حجم بالاتر توسط شرکت های تولید و پردازش مواد غذایی استفاده می شود. ربات ها برای پردازش ، بسته بندی محصولات غذایی استفاده می شوند. به عنوان مثال ، سیستم های مختلف ربات در پردازش گوشت مورد استفاده قرار می گیرد تا محصول نهایی اقلام نانوایی را شناسایی کند. و در صنعت نوشیدنی ، بطری ها به صورت خودکار از طریق ماشین های رباتیک به طور اتوماتیک تمیز می شوند ، شمارش می شوند ، پر شده و بر روی یک نوار نقاله قرار می گیرند.

علاوه بر این ، تولید کنندگان صنایع غذایی پس از استفاده از رباتیک نسبت به کار انجام شده توسط زنجیره ای از انسان ، افزایش بهره وری 25 درصدی را متوجه شده اند.
براساس کاربرد، می توان رباتها را به دسته های پالتینگ یا پالتیزه کردن ، کارتنی کردن ، برچسب گذاری ، بسته بندی مورد / سینی ، بازرسی یا تشخیص و حمل و نقل و یا قرار دادن دسته بندی کرد.

مزایای استفاده از بسته بندی رباتیک گشتا صنعت تبریز :

  • کاهش آسیب به محصول
  • کم کردن فرصت های شکست
  • کاهش نگهداری
  • به حداقل رساندن تغییر محصول
  • بهینه سازی عملکرد عملیاتی