کارتونینگ

گشتا صنعت تبریز
دستگاه کارتونینگ گشتا دستگاه مناسبی برای کارخانه هایی است که مقدار تولید روزانه بالایی دارند و محصولات خود را به صورت بسته بندی در جعبه و یا کارتن و با سرعت بالا بسته بندی می کنند، عملکرد این دستگاه کاملا اتومات می باشد و تنها قرار دادن محصول بسته بندی شده و کارتن ها بر روی دستگاه و برداشتن کارتن های آماده شده از آن به عهده اپراتور می باشد. البته اگر دستگاه در ادامه دستگاه های بسته بندی باشد، می توان محصول بسته بندی شده را به وسیله یک نوار انتقال بدون دخالت دست و یا یک بازوی مکانیکی به دستگاه کارتونینگ منتقل نمود. این دستگاه هزینه نیروی انسانی را به شدت کاهش می دهد.

دستگاه کارتونینگ
این دستگاه می تواند در انتهای یک خط تولید قرار گیرد، سرعت و دقت تولید شما را بسیار بالا ببرد و موجب رعایت بهداشت کامل در بسته بندی محصولات شما گردد. این دستگاه بازدهی و سرعت بالایی دارد و بسیار بی صدا می باشد.
اگر به دنبال بسته بندی بطری ها داخل کارتن هستید استفاده از یک میز ترافیک در این امر کار شما را بسیار آسان خواهد نمود. د
دستگاه کارتنینگ دارای سیستم PLC و HMI لمسی 7 اینچی برای کنترل و تنظیم دقیق عملکرد دستگاه می باشد.

دستگاه کارتنینگ چگونه کار می کند؟
ابتدا محصول بسته بندی شده، کارتن ها توسط اپراتور بر روی دستگاه قرار می گیرند. همزمان با حرکت محصول درب کارتن ها باز می شود و دستگاه محصول بسته بندی شده توسط بازوی پنوماتیکی داخل کارتن قرار می دهد. سپس درب محصول توسط دستگاه بسته شده و توسط نوار نقاله دستگاه از آن خارج می گردد. در نهایت اپراتور باید کارتن ها را از دستگاه خارج نماید.

کاربرد دستگاه بسته بندی کارتونینگ
این دستگاه مناسب برای قرار دادن تیوب، بطری، قرص های بسته بندی شده در داخل کارتن برای محافظت بیشتر از محصول، برای ارائه به بازار، برای محصولاتی چون انواع کرم ها، خمیر دندان، چسب، رنگ، رنگ مو، پماد، شکلات و غیره در صنعت دارو، آرایشی بهداشتی، غذایی و شیمیایی در کارخانه های تولیدی که سطح تولید متوسط و بالا دارند مورد استفاده قرار می گیرد .