فرصت های شغلی

اگر به دنبال شغل هستید و می‌خواهید در شرکتی معتبر استخدام شوید، اولین اقدامی که برای تقاضای آن شغل باید انجام دهید این است که معرفی‌نامه‌ی خود را برای شرکت مورد نظر ارسال کنید یا در حقیقت باید رزومه خود را برای موقعیت شغلی بنویسید.
رزومه چیست؟
رزومه (Resume) سندی است حاوی سوابق تحصیلی، شغلی و دستاوردهای یک فرد که معمولاً جهت تقاضای یک موقعیت شغلی ارائه می‌شود. یک رزومه خوب، اطلاعات و تجربیات شما را به بهترین شکل ممکن به کارفرما منتقل می‌کند.
یک رزومه حرفه‌ای باید به شکلی طراحی شود که اطلاعات مرتبط با شغل و ویژگی‌های شخصی شما را برجسته کند و نقاط ضعف شما را بپوشاند.
بهتر است از همین ابتدا بدانید که هیچ راهکار مطلقی برای ساخت رزومه وجود ندارد. رزومه سندی است که به شما تعلق دارد و شما این اختیار را دارید به دلخواه خود آن را تزئین کنید. رزومه شما می‌تواند بر روی کاغذ، یک فایل PDF، یک صفحه از سایت شخصی چاپ شود.

شرکت گشتا صنعت تبریز به دلیل حمایت از نیروهای فعال از افراد ماهری که وارد به نقشه کشی صنعتی . طراحی ماشین . تراشکاری . فرزکاری . تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی . مونتاژ کار و افرادی که طرحهای جدیدی برای ساخت دارند دعوت به همکاری می نماید در صورت ارسال رزومه به شماره واتس آپ شرکت 09107807568 ارسال نمایید .